predajňa


Lovec - Aupark - Bratislava

 NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Tovar ktorý máme skladom
expedujeme ihneď !


Doprava nad 100€ ZDARMA
 
 


Úvod »Svietidlá» OLIGHT M20S-G2 WARRIOR hunting set 1


    

OLIGHT M20S-G2 WARRIOR hunting set 1

na dotaz

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: M-20 SHS1
cena bez DPH : 120 EUR
cena s DPH (20 %):
144 EUR

Vynikajúci poľovnícky set od výrobcu špičkových svietidiel OLIGHT a dovozcu svietidiel na slovenský trh www.OLIGHT.sk a IBO Poľovník je určený pre všetkých náruživých poľovníkov. OLIGHT Hunting Set obsahuje vysoko výkonné špičkové svietidlo OLIGHT M20S, sadu farebných filtrov (červený, zelený, modrý), taktickú trojtlačítkovú tlakovú diaľkovú spúšť a skvelý, nový, magnetický držiak. Tento poľovnícky set OLIGHT obsahuje všetko čo potrebujete

Svietidlo M20S je 420 Lumenové LED svietidlo s tromi režimami a taktickým Strobe režimom. Svietidlo M20S je napájané dvomi batériami CR123 alebo jednou batériou typu 18650.

Magnetický držiak ako aj samotné svietidlo je vyrobený z tých najlepších a najkvalitnejších materiálov. Magnetický držiak je vybavený dvoma silnými magnetmi čo úplne eliminuje potrebu použitia akýchkoľvek nástrojov pri montáži či demontáži.

Trojtlačitkový diaľkový, tlakový, taktický spínač vám umožní upravovať intenzitu svetla presne podľa vašich potrieb. Inštalácia spúšte je veľmi jednoduchá. Spúšt ľahko upevníte na koniec svietidla miesto pôvodného viečka.

Sada filtrov obsahuje: červený, zelený a modrý filter- každý z týchto filtrov je pre poľovníka dôležitý a má svoje opodstatnenie.

Špecifikácie svietidla M20S:

Napájanie: 2 x CR123A alebo 1 x 18650 Batéria (batéria nie je súčasťou balenia)
Režimy:
Najnižší: 9 lumens/150 hodín
Stredný: 110 lumens/12 hodín

Vysoký: 320 lumens/3.5 hodiny
Strobe

Rozmery svietidla:
Dĺžka: 144 mm
Priemer hlavy: 36 mm

Y2Q5ND