predajňa


Lovec - Aupark - Bratislava

 NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Tovar ktorý máme skladom
expedujeme ihneď !


Doprava nad 100€ ZDARMA
 
 


Úvod »Ďalekohľady» STEINER ďalekohľad RANGER PRO 8x32


        

STEINER ďalekohľad RANGER PRO 8x32

doprava zdarma

na dotaz

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 5109
EAN kod: 4015649510908
cena bez DPH: 374 EUR
cena s DPH (20 %):
449 EUR
Steiner - výnimočné zariadenie po mnohých rokov výskumnej práce testovania a rozvoja. Výsledkom je špeciálne vyvinutý ďalekohľad pre použitie optimalizovanej optiky v poľovníctve . Zhodnocovanie a kombinácia fluoridov a vzácnych minerálnych látok zabezpečuje jasný prenos. Obrázky sú ostré a v najvyššom kontraste - až k okraju. Kontúry sú vždy jasno viditeľné, rozptýlené svetlo je redukované na minimum.

Zväčšenie

Z najprísnejších testov, a v úzkej spolupráci s poľovníkmi z celého sveta, bol optimalizovaný pre požiadavky pre nočný lov zveri. Jedinečná optika a vynikajúci užívateľský komfort zaručujú kontrast pre pozorovanie v extrémnych podmienkach

NBR-Longlife- pogumovanie

Špeciálne vyvinuté pogumovanie povrchu ďalekohľadu je nielen veľmi silné, ale má aj veľmi dobrú priľnavosť. Či už v chlade, horúčave alebo v daždi. Pryžový povlak withstands robí váš ďalekohľad Steiner stále silný aj v slanej vode a okrem toho zabraňuje neželaným hluku.

Extrémna robustnosť

Použitie vlákien zosilnené pre odolnosť voči teplu a korózii. Použitím tohoto materiálu je ďalekohľad takmer nezničiteľný. Použité spracované materiály sú extrémne odolné a zabezpečujú, aby bola hmotnosť binokuláru minimalizovaná. Okrem toho umožňuje veľmi kompaktný design.

High Contrast- Optics
Optický systém dodávaný firmou STEINER. Vyznačuje sa veľmi vysokou kvalitou za priaznivú cenu. Poskytuje veľmi ostrý a kontrastný obraz pri všetkých svetelných podmienkach, na priamom slnku alebo za šera.

Technické parametre:

Model Ranger Pro 8x32
Zväčšenie 8x
Priemer objektívu 32mm
Zorné pole 1000m 130m
Priemer výstupnej pumpily 4
Najbližšie zaostriteľný bod 1,9m
Sveteľnosť 16
Stmievací faktor 16
Optické sklo High contrast optik
Odolnosť proti vlhkosti vodotesný + dusík
Typ antireflexných vrstiev nano
Výška 130mm
Šírka 122mm
Hmotnosť 570g
Typ hranolu roof
MWQxZTB