predajňa


Lovec - Aupark - Bratislava

 NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Tovar ktorý máme skladom
expedujeme ihneď !


Doprava nad 100€ ZDARMA
 
 


Úvod »Ďalekohľady» STEINER RANGER PRO 8x42


    

STEINER RANGER PRO 8x42

na dotaz

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 5106
cena bez DPH : 449 EUR
cena s DPH (20 %):
539 EUR
Steiner - výnimočné zariadenie po mnohých rokov výskumnej práce testovania a rozvoja. Výsledkom je špeciálne vyvinutý ďalekohľad pre použitie optimalizovanej optiky v poľovníctve . Zhodnocovanie a kombinácia fluoridov a vzácnych minerálnych látok zabezpečuje jasný prenos. Obrázky sú ostré a v najvyššom kontraste - až k okraju. Kontúry sú vždy jasno viditeľné, rozptýlené svetlo je redukované na minimum.

Zväčšenie

Z najprísnejších testov, a v úzkej spolupráci s poľovníkmi z celého sveta, bol optimalizovaný pre požiadavky pre nočný lov zveri. Jedinečná optika a vynikajúci užívateľský komfort zaručujú kontrast pre pozorovanie v extrémnych podmienkach

NBR-Longlife- pogumovanie

Špeciálne vyvinuté pogumovanie povrchu ďalekohľadu je nielen veľmi silné, ale má aj veľmi dobrú priľnavosť. Či už v chlade, horúčave alebo v daždi. Pryžový povlak withstands robí váš ďalekohľad Steiner stále silný aj v slanej vode a okrem toho zabraňuje neželaným hluku.

Extrémna robustnosť

Použitie vlákien zosilnené pre odolnosť voči teplu a korózii. Použitím tohoto materiálu je ďalekohľad takmer nezničiteľný. Použité spracované materiály sú extrémne odolné a zabezpečujú, aby bola hmotnosť binokuláru minimalizovaná. Okrem toho umožňuje veľmi kompaktný design.

High Contrast- Optics
Optický systém dodávaný firmou STEINER. Vyznačuje sa veľmi vysokou kvalitou za priaznivú cenu. Poskytuje veľmi ostrý a kontrastný obraz pri všetkých svetelných podmienkach, na priamom slnku alebo za šera.

Parametre:

Model: 5106
Priemer objektívu: 42 mm
Zväčšenie: 8x
Hmotnosť: 790 g
Šírka: 125 mm
Výška: 148 mm
Hĺbka: 65 mm
Priemer výstupnej pupily: 5,3 mm
Clona: 27,56
Faktor stmievania: 18,3
Zorné pole na 100 m: 122 m
Ostrenie: Fast-Close-Focus
Zaostruje od: 1,9 m
Vodotesnosť: do hĺbky 3 m
Plnený dusíkom: 2 ventil
Teplotný rozsah: -20 až +80 ° C
Očnice: ergonomické
Pogumovanie: NBR Longlife
Popruh: áno - neoprén
Pripevnenie popruhu: ClicLoc
Krytky: áno
Záruka: 10 rokov
NjAyNG